Długopisy reklamowe

Cze 20, 2018 by

Długopisy reklamowe

Sytuacja prawie zawsze wygląda tak samo. Mamy interesujący pomysł, postanawiamy założyć firmę, przedzieramy się przez biurokrację i wreszcie jesteśmy przedsiębiorcą. Co dalej?

Wchodzimy przecież na rynek gdzie konkurencja już jest ogromna, a kolejne formy rosną jak grzyby po deszczu. Oni już mają kontakty, wyrobioną markę, rozpoznawalną nazwę i logo. Oprócz fantastycznej oferty, należy więc przygotować skuteczną strategię promocyjną. Do dyspozycji mamy cały szereg narzędzi reklamowych. Długopisy reklamowe z nadrukiem są jednym ze sposobów na przyciągnięcie uwagi.

Oprócz internetowej reklamy…

…Dobrych wizytówek potrafią skutecznie budować wizerunek firmy. Ludzie uwielbiają dostawać prezenty, nawet jeśli jest to długopis. A odpowiedni nadruk na nim sprawi, że ilekroć potencjalny klient weźmie go w rękę, automatycznie przeczyta nazwę firmy czy spojrzy na logo. Długopisy reklamowe z nadrukiem są narzędziem skutecznym. Mają jeszcze jedną zaletę i przewagę nad innymi sposobami promocji – są tanie.

Zamawiane w ilościach hurtowych nie przekraczają ceny kilkudziesięciu groszy za sztukę. Wszystko oczywiście zależy od modelu na jaki się zdecydujemy. Możemy wybrać zarówno najprostszy i najtańszy model, jak również puścić wodze fantazji, zamawiając oryginalne kształty, pióra kulkowe, a nawet wieczne.

To kolejna zaleta jaką mają długopisy reklamowe z nadrukiem. Możemy wybierać z naprawdę szerokiej oferty wzorów, kolorów i kształtów, sprawiając, ze nasz gadżet reklamowy będzie naprawdę unikalny.