Jak portfel

Maj 27, 2018 by

Jak portfel

Ludzie, którzy zarządzają dużymi firmami, do pomocy mają też sekretarki. Dzięki temu nie muszą sami dbać o różne papierkowe robótki, a skupiają się na najważniejszej kwestii, czyli zarządzaniu. Zarządzanie zaś to nic innego, jak kontakt z podwładnymi, ale również z podmiotami zewnętrznymi, które są abyśmy mogli na nich zarabiać i robić duże biznesy.

Takim ludziom z całą pewnością przyda się taka rzecz, jak etui na wizytówki. Skoro tych kontaktów rzeczywiście jest tak dużo, to przecież powinny być one odpowiednio posegregowane, aby nie zapanował w nich niepotrzebny bałagan, bo wtedy rzeczywiście ciężko nam się będzie we wszystkim odnaleźć. W telefonie owszem też można mieć zapisane wszystkie potrzebne kontakty, ale ten raczej nigdy nie zastąpi czegoś takiego, jak etui na wizytówki. Jak by nie było telefon komórkowy czasem się może popsuć.

Bardzo wygodne rozwiązanie

Nie daj też Boże, ale raz na jakiś czas też każdemu zaginął i do tej pory w sumie te osoby nie wiedzą, czy go zgubiły, czy tez ktoś ukradł. A to oznacza, że tracimy nie tylko telefon, ale również wszystkie kontakty, jakie były na nim zapisane. A to może być bardzo bolesna strata, której lepiej jest uniknąć. Ponieważ możemy zostać na lodzie i nawet nie będziemy wiedzieli, kto jest naszym klientem, nie jeśli mamy wizytownik. Wtedy owszem, komórka już jest stracona, ale nie kontakty, które zachowały się gdzieś w biurku.

Szybko więc można wyjąć z szuflady pojemnik na wizytówki i wszystkie dane przepisać do swojej nowej komórki. Etui na wizytówki uchroni więc w takiej sytuacji szanującego się przedsiębiorcę przed katastrofą.